image 0
image 1

Interactive

Tato společnost je jednoznačně světovým leaderem v oblasti on-line vzdělávání (e-learningu). Zprostředkovává velmi sofistikovanou formou kurzy pro přední anglické university a významně podporuje dnes již renomovaný pojem “English education”. Zadáním pro agenturu DDmen byl rebranding značky a jasná komunikace vedoucí k odbourání nedůvěry a předsudků vůči on-line vzdělávání.

Logotyp

Logotyp, značka, vize a charakter

Jednoduchý typografický logotyp, který je snadno aplikovatelný v elektronických mediích má charakter moderního, originálního, avšak seriózního přístupu.

Produktové listy

Produktové listy

Pro většinu studentů Interactive je vzdělání významnou investicí, kterou hodlají v budoucnosti zhodnotit. Dokonalé zpracování, design a přísné dodržování charakteru značky, a to nejen v produktových listech, jim pomáhá překonat nejistotu při rozhodování a pozitivně se postavit za novou formu edukace.

Korporátní web

Korporátní web

Stěžejní nástroj prodeje a komunikace se studenty. DDmen, ve spolupráci s marketingovými specialisty Interactive vytvořil web tak, aby prezentoval nejen všechny benefity on-line studia, ale stal se i průvodcem studentů během studia. Investice do reklamních médií a jejich sofistikace přináší vysoké nároky na jejich efektivitu.

Socialní média

Socialní média

Integrace socializačního elementu do studijních metod je jednou z priorit Intreactive. Pravidelná informovanost a především zpětná vazba jsou základem pro flexibilní moderní firmu postavenou na e-commerce řešení.

iPad App

Mobilní aplikace

Jedním ze základních benefitů on-line vzdělávání je bezesporu časová a územní flexibilita. Aby tento benefit mohl být v plné míře naplněn, musí dojít v maximální míře k rozvoji mobilních aplikací. Ty se stávají z pouhého prostředníka samotným a svébytným učebním nástrojem všech studentů Interactive. DDmen je tvůrcem těchto mobilních aplikací, včetně jejich publikování na App Store a Google Play.