image 0
image 1

Project Syndicate

Project Syndicate je vydavatelem komentářů předních světových kapacit v oblastech ekonomie, vědy a kultury. Jejich názory pravidelně sledují čtenáři ve 150 zemích světa, 458 periodicích a 67 jazycích. DDmen na projektu průběžně pracuje více než desetiletí. Za ta léta jsme vytvořili stovky materiálů a jednoznačně udáváme směr ve vývoji vizuální komunikace společnosti.

Prezentace firmy

Prezentace firmy

Hlavním komunikačním nástrojem, který vytváří DDmen pro Project Syndicate, jsou kvalitní tištěné katalogy a brožury s firemní prezentací nabízející jednotlivé autory. V průběhu let důsledně dodržuje konzistentní image firmy a kreativní koncept - tvorba objektů z novinových koláží.

Prezentace firmy 1Prezentace firmy 2Prezentace firmy 3Prezentace firmy 4
Časopis a noviny

Časopis a noviny

Jedním z produktů a nástrojů podpory prodeje je také vydávání vlastního časopisu a novin, které prezentují komentáře nejvýznamnějších přispěvovatelů z oblasti ekonomie, politiky, vědy i kultury.

Interaktivní design

Interaktivní design

Interaktivní design se stal pro Project Syndicate jedním z nosných prvků jejich Corporate identity. DDmen přispívá k tvorbě on-line prezentací návrhem webového designu, programováním a tvorbou on-line kampaní.

Event design

Event design

DDmen pomáhá asociaci Project Syndicate s organizací a marketingovou podporou diskusních konferencí jejíchž účastníci pocházejí z řad nejvýznamnějších světových elit.