image 0

Skřivánek

Dynamická společnost, která zaznamenala rychlý vzestup a nyní má pobočky a nabízí překladatelské služby po celé střední Evropě. Změna positioningu společnosti si samozřejmě žádala i posunutí celého vizuálního stylu blíž k cílovým skupinám. Rebrand přinesl nový logotyp a další svěží vizuální prvky. DDmen rozpracoval novou firemní identitu do všech podob kterými se společnost Skřivánek prezentuje.

Produktové portfolio

Produktové portfolio

Společnost Skřivánek patří k vnímavým klientům a již na počátku spolupráce pochopila, že byť kvalitní, logotyp není jediným vizuálním nástrojem dobře vystavené komunikace s cílovými skupinami. Společnými silami jsme vsadili na precizní rozpracování celého vizuálního stylu a vytvořili silný, účinný a především srozumitelný marketingový nástroj.

Webdesign

Webdesign

Moderní, interaktivní, čtivý a inspirující. Jen takový web dnes může obstát ve stále expandujícím virtuálním světě. Rozpracovaná webová prezentace do všech detailů s využitím zkušeností s proklientským přístupem v on-line službách posunula kvalitu komunikace společnosti Skřivánek na evropskou úroveň.

Tiskové materiály

Tiskové materiály

Překladatelské služby, studium cizích jazyků, CAT služby pro lokalizaci návodů a manuálů. Když procházíte jednotlivá oddělení společnosti a bedlivě si všímáte jednotlivých komunikačních nástrojů, cítíte, nejen profesionální, zákaznicky orientovaný přístup, ale dýchne na vás nevtíravý pocit ucelené komunikace s důrazem na maximální sounáležitost se značkou.

Komunikace

Základem svěží a účinné komunikace je jasný, čistý a srozumitelný kreativní koncept, který září na trhu již více než celou dekádu. Kvalitní kreativní koncept současně zvyšuje i efektivitu investic do reklamních médií.

Komunikace 1Komunikace 2